Download Noizy - Bora (Official 4K Video)
Noizy - Bora (Official 4K Video)
Noizy - Bora (Official 4K Video)
Produced by BledBeats
Beat by Leeyou & Danceey
Video produced by www.fati.tv

Noizy on Instagram: www.instagram.com/zinizin/
Noizy on Twitter: www.twitter.com/thisisnoizy
Noizy on Spotify: spotify:art...
Produced by BledBeats
Beat by Leeyou & Danceey
Video produced by www.fati.tv

Noizy on Instagram: www.instagram.com/zinizin/
Noizy on Twitter: www.twitter.com/thisisnoizy
Noizy on Spotify: spotify:artist:2SabhGDiBSyaM6QSuBUVqB

Lyrics:

-2 pi*a n'dhom - gjendja ron,
2 Shoqe t'gushta t'pim tap tu honger n'dhom,
Im kinda wavey - they call me baby,
Sa bukur duken atje posht kur buzet bashk i prekin,

I mora prej koncertit - do shkojm nga deti,
Lazarat ke xhepi mtha Kom shoqen thash merre me veti,
Zemrat e veshme me t'ngushta,
Bythet e cume dhe t'mushta,
Gjoksin e bom po t'bukra,
Nuk folin dhe duken si t'urta,

Permas mrapa ke benzi - Ulem ke mesi,
Pamja Panorama Syt fik dhe Yjet i ndezim,
Jeten e kam pa rregulla - jetoj sikur s'vjen mo e nesermja,
I Hedhi syt nga dritarjaaa - Prap siper reve ahhh,

-Prap siper krejtve - prap kta krejt kan urrejtje,
-Prap un vazhdoj i njejti hala tu bo pare me etje,
Dora e mushme krejt akull - nuk dihet se sa ka shku ora,
Sa her qe e shikoj duket sikur i ra bora

Chorus:
- Hi nga Bora,
- Shesim vec bora,
- Akull si bora,
- Zdi sa osht ora,
- Diamanta te dora
- Sexy si nora,
- E bukur si eraaaa
Rita Ora

Cut hala edhe pse mjesi,
Tu shtu vetem numra te xhepi,
Ju thash qe 1 dit kam me mrri,
Krejt atje nalt dhe pse nisen te qeshin,

Ta shofim se kush qesh i fundit,
Ku jam un do vi edhe grupi,
Tapetet e kuqe ju mbani per vete,
Sa t'bukura te gjith ju po dukni,

X2:
-Un jam kalorsi i fundit,
Mbas meje do vin imitusit,
Nese nuk je pjes e grupit,
Atehere je vetem 1 groupie,


Femna jote kurioze - lidhja e jon misterioze,
Zemra e vogel tifoze - kshuqe i dhash dicka qe te lozte,
M'kerkoj qe nata t'baronte me magji dhe fjal te buta,
Kshuqe u luta u luta u luta,
Abracadabra i f*ckd her u zhduka,
Show more
Loading...
You are about to download a video in MP4 format.
If you'd like to adjust the format or resolution, just select it here
Download
Download has already started, please wait 10 Seconds
Youtube Vimeo Metacafe Flicker Photobcket Dailymotion Google video Youku 56.com Break Ustream Xhamster Wat Wrzuta Worldstarhiphop Web of Stories Washington Post Vk Vidme Video Mega Videa Viddler Vee HD Twitter Facebook USA Discovery
Loading...