Download Suskunlar 17. Bölüm
Suskunlar 17. Bölüm
Suskunlar 17. Bölüm
GERİ KALAN HAYATIMIN İLK GÜNÜ"
Bilal, Ahu, Ecevit ve İbo dörtlüsünü önce ayıran daha sonra yeniden bir araya getiren hapishane yıllarının intikamını almışlardır. Ancak bu intikam yo...
GERİ KALAN HAYATIMIN İLK GÜNÜ"
Bilal, Ahu, Ecevit ve İbo dörtlüsünü önce ayıran daha sonra yeniden bir araya getiren hapishane yıllarının intikamını almışlardır. Ancak bu intikam yolunun sonu hepsinin sonu oldu. Yıllar sonra yeniden bir araya gelebilmişlerken şimdi yine dağıldılar. En baştan, sil baştan kendilerine hayat kurmak için. Kurulan bu yaşamlar bugün yeniden kesişecektir. Nedeni ise belli; İbo ve Gülten'in en mutlu günü. Evleniyorlar!
Çıkılan intikam yolunda herkes payına düşeni almıştır. İrfan, Sait ve en çok da Gurur! Hepsi gibi o da yeni bir hayat kurmanın peşine düşmüştür. Gurur'un yeni hali herkesi şok edecektir.
Yeni bir nefes, güzel bir kadın girecek yaşamlarına. Tabii en çok Ecevit'in hayatına etki edecek bu kadının adı; Nisan!
Geçen zaman içerisinde bütün dengelerle birlikte yaşamlar da değişti. Bu değişimi en çok hissedecek kişi; Ahu olacaktır. Fakat değişen hiçbir şey düğün gününün son anı kadar kimseyi şaşırtmayacaktır!


Tür: Dram, Romantik, Suç
Oyuncular: Aslı Enver, Murat Yıldırım, Sarp Akkaya

SUSFULL S02 E1
Show more
Loading...
You are about to download a video in MP4 format.
If you'd like to adjust the format or resolution, just select it here
Download
Download has already started, please wait 10 Seconds
Youtube Vimeo Metacafe Flicker Photobcket Dailymotion Google video Youku 56.com Break Ustream Xhamster Wat Wrzuta Worldstarhiphop Web of Stories Washington Post Vk Vidme Video Mega Videa Viddler Vee HD Twitter Facebook USA Discovery
Loading...