下載 İyi ki Doğdun AYŞEGÜL :) 2.VERSİYON Komik Doğum günü Mesajı ,DOĞUMGÜNÜ VİDEOSU
İyi ki Doğdun AYŞEGÜL :) 2.VERSİYON Komik Doğum günü Mesajı ,DOĞUMGÜNÜ VİDEOSU
İyi ki Doğdun AYŞEGÜL :) 2.VERSİYON Komik Doğum günü Mesajı ,DOĞUMGÜNÜ VİDEOSU
Youtube kanalımızda Abidin Kukla doğum gününüzü kutluyor. Komik doğum günü mesajları ile sevdiklerinizin doğum gününü kutlayın. İyi seyirler… KANALIMIZA ABONE OLMAK İSTER MİSİNİ...
Youtube kanalımızda Abidin Kukla doğum gününüzü kutluyor. Komik doğum günü mesajları ile sevdiklerinizin doğum gününü kutlayın. İyi seyirler… KANALIMIZA ABONE OLMAK İSTER MİSİNİZ? https://goo.gl/1mbWNw İyi ki Doğdun AYŞEGÜL :) 2.VERSİYON Komik Doğum günü Mesajı

Abidin Kukla olarak sizlerin doğum gününü kutlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Doğum günü nedir? Bir kişinin doğduğu tarihtir. Bu yüzden yılda bir kez herkes için öyle bir tarih vardır ve çok önemlidir.
Sevdiklerinize dogum günün kutlu olsun demeniz onları değer verildiği duygusu ile mutlu eder. Doğum günü şarkısı dediğimiz zaman akla hemen happy birthday şarkısı gelir. Bazı sanatçılarımızın da doğum günü ile şarkıları vardır. Mesela Ahmet Kaya mesela Bülent Ersoy mesela Murat Boz. Ahmet Kaya şarkısında doğum kutlu olsun mutlu ol senelerce derken Bülent Ersoy Doğum günüm bana geldiğin gündür demektedir. Can Bonomo'nun doğum günü şarkısını bir dinlemek lazım. Cem Adrian, Cengiz Kurtoğlu bu ikisinin şarkısı süper ötesi bilginiz olsun.
Bazı doğum günlerinde animatörler, palyaçolar özel doğum günü animasyonları yapar. Bu da gerçekten o doğum günlerinin muhteşem geçmesini sağlar. Herkesin doğum günü özeldir ama anne ve baba dediğimiz bizi dünyaya getiren bu iki varlığın doğum günleri bizler için bir başka güzeldir aynı zamanda özeldir.
Bir arkadaşa benim doğum günüm derseniz arkadaşınız sizin hemen doğum gününüzü kutlar. Kutlamazsa zaten arkadaş değildir. :)
Komik doğum günü şarkısı videosunun mimarı Ata Demirer yine kendisine bu performansıyla herkesi hayran bırakmıştır.
Bu arada doğum günü şarkısı deyince ayna grubunu unutmak olmaz.
Bu doğum günleri başlı başına bir sektör yaratmıştır. Balon süsleme yapanlar için doğum günlerini görsel şölene çevirirler. Doğum günü balonlarıyla isminizi dahi yazabilirler. Tabii havai fişekleri de unutmayalım.
Belki de bir insan için en önemli doğum günü 1. doğum günüdür. Bizler hatırlamasak dahi ailemiz ne çok mutlu olmuşlardır.
Abidinkukla doğum gününüz kutladı fakat siz bu videoyu nasıl buldunuz? Muhtemelen youtube girip doğum günü videosu nasıl bulabilirim dediniz belki de yazdınız karşınıza biz çıktık. :)
Evet sen bu yazıyı okuyan kişi belki sen doğum günü çocuğusun. O zaman pastanı üfle. Daha doğrusu mumları. :) Hediyelerini ambalajlarını yırtmadan aç.
Doğum günün kutlu olsun Ayşegül ve de İyi ki Doğdun Ayşegül.
Youtube, Facebook ve Twiter bizi izlemeye devam edin. :) Hayat bir film bizler onun başrolüyüz. Youtubeda da herkesin bir bir hikayesi vardır. Kimi oyun üzerine bir hikaye yazar. Kimi challenge. Doğum günü şarkısı aslında her sanatçının aklında geçer. Bakarsınız bir gün Aleyna Tilki Sen olsan bari gibi yediden yetmişe herkesin diline düşebilecek İyi ki Doğdun diye bir şarkı yapar. Türk filmlerinde de doğum günü sahneleri vardır. Türk filmleri deyince Recep İvedik’i es geçmek olmaz. Recep İvedik karakterini andıran bir film daha Cumali Ceber acaba neler yapacak merakla bekliyoruz. Bir kukla doğum gününü kutluyor. Bizim hikayemiz de bunun üzerine kurulu. Kimin ne yapacağı belli olmaz. Çağatay Akman buna en iyi örnektir. Gece gölgenin rahatına bak şarkısı ile büyük bir çıkış yakalamış ve bizim hikayemiz ile başarısını perçinlemiştir. Bu arada Despacito şarkısı hiç o dili bilmeyen insanların diline nasıl yapışıyor işte bu bir büyüdür. Başarının büyüsü! VİDEOLARIMIZIN DİLİNİ ÇEVİRMEK İSTEYENLER İÇİN GEREKEN LİNK: https://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?tab=2&c=UCBPtVnr2fgPtCZoBHcwOg8g
顯示更多
Loading...
您即將下載影片 MP4 格式.
如果您希望調整格式或解析度,只需在此選擇
下載
已經開始下載,請稍候 10
Youtube Vimeo Metacafe Flicker Photobcket Dailymotion Google video Youku 56.com Break Ustream Xhamster Wat Wrzuta Worldstarhiphop Web of Stories Washington Post Vk Vidme Video Mega Videa Viddler Vee HD Twitter Facebook USA Discovery
Loading...